DANE FIRMY:

FILIP CHOJNACKI FOTOGRAFIA I GRAFIKA 

NIP: 8883125418

REGON: 364291449

KOSTULIN 7 87-840 LUBIEŃ KUJAWSKI

ADRES

FILIP CHOJNACKI

WŁOCŁAWEK, WOJ. KUJAWSKO- POMORSKIE

TEL:5.1.67.5.9.8.6.9

MAIL:FILIP@KREATORPRO.PL

© 2023 by Filip Chojnacki | Polityka Prywatności

Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół - a ja zrobię zdjęcia i film!

„Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Dnia 17 grudnia 2020r. Filip Chojnacki podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego o przyznanie pomocy na realizacji operacji pn.: „Podjęcie i prowadzenie działalności pod nazwą Filip Chojnacki Fotografia i Grafika” w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER’/ poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wniosek o dofinansowanie został złożony za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki. Celem operacji jest wsparcie finansowe procesu powstawania firm poprzez prowadzenie działalności polegającej na świadczeniu usług w zakresie fotografii oraz grafiki komputerowej. Kwota dofinansowania 50.000,00 zł.


MENU

Mam na imię Filip i mimo młodego wieku, mogę dumnie stwierdzić, że lubię to, co robię. Kiedyś mądry człowiek powiedział, że należy wybrać pracę, którą się kocha, wtedy nie przepracuje się ani jednego dnia. Zdecydowanie się pod tym podpisuje. Fotografowanie, filmowanie i przygotowywanie grafik – to pasje, które przekształciłem w firmę – KREATOR PRO.

 

Świeże spojrzenie na branże marketingu, nieustanna chęć rozwoju, kreatywność, profesjonalizm oraz dbałość o najmniejsze detale pozwoliły mi dotrzeć do miejsca w którym obecnie się znajduję.

 

Współczesny marketing to fotografia, film i grafika za pomocą których firmy komunikują się ze swoimi odbiorcami. Nowe media ich aktywizują, zachęcają do interakcji, a nawet uzależniają od siebie.

Jeżeli tutaj trafiłeś, to poznajmy się bliżej...