IMIĘ: 

TELEFON: 

DATA ŚLUBU:

TWÓJ E-MAIL: 

MIEJSCE ŚLUBU:

MIEJSCE WESELA:

TREŚĆ WIADOMOŚCI:

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana gołębiem i już niedługo trafi w moje ręce.

Gołębie nie latają z pustymi wiadomościami. Uzupełnij pola.

IMIĘ: 

TELEFON: 

TWÓJ E-MAIL: 

DATA ŚLUBU:

MIEJSCE ŚLUBU:

MIEJSCE WESELA:

TREŚĆ WIADOMOŚCI:

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana gołębiem i już niedługo trafi w moje ręce.

Gołębie nie latają z pustymi wiadomościami. Uzupełnij pola.

Zwykle na większość zapytań odpowiadam do 24h. Czasami zdarza się, że mail trafia na Waszą skrzynkę i znajduję się w folderze SPAM, dlatego zawsze wysyłam krótkiego SMS'a z potwierdzeniem wysłania odpowiedzi na Wasze zapytanie. Lubię rozmawiać więc czekam na Wasze zapytania.

Filmuję na terenie całej Polski, głownie w okolicach: Warszawy, Poznania, Gdańska i Łodzi.

WYŚLIJ

ZAPYTANIE

12 marca 2022
Jak to zrobić szybko i skutecznie? Dzisiaj Wam pokażę jak znaleźć odpowiednią osobę, która spełni Wasze oczekiwania! Przygotuj się na

WYBÓR KAMERZYSTY NA WESELE TO WAŻNA DECYZJA.

Jak to zrobić szybko i skutecznie? Dzisiaj Wam pokażę jak znaleźć odpowiednią osobę, która spełni Wasze oczekiwania!

 

Przygotuj się na odhaczenie 5 najważniejszych punktów!

Wybór kamerzysty na wesele to ważna decyzja. To właśnie od jego umiejętności zależy, czy uda się uchwycić najważniejsze momenty z tego wyjątkowego dnia. Oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc w wyborze odpowiedniego kamerzysty na wesele:\

 

 

Przeglądaj portfolio i opinie.

 

Przeglądanie portfolio pozwala na dokładne zapoznanie się z jakością pracy kamerzysty. Można zobaczyć, jakie są jego umiejętności techniczne, jak rejestruje dźwięk i jak używa oświetlenia. To pomoże Wam określić, czy kamerzysta jest w stanie dostarczyć filmy, które będą wyglądały dobrze i będą miały dobrą jakość dźwięku.

Opinie innych klientów, którzy korzystali z usług kamerzysty, może pomóc w określeniu, czy usługi, które oferuje, są godne zaufania. Można dowiedzieć się co myślą o jego pracy, jakie były opinie odnośnie obsługi klienta.

 

 

Spotkanie w cztery oczy lub przez Skype/Zoom.

 

Warto spotkać się z kamerzystą przed ślubem, ponieważ pozwala to na poznanie go osobiście. Wspólnie możecie omówić szczegóły dotyczące filmy, wyjaśnienie oczekiwań i zapoznanie się z jego pracą. To także szansa na rozwiązanie wszelkich wątpliwości i pytań, a także na nawiązanie dobrego kontaktu, co wpłynie na ostateczny wynik filmu i atmosferę podczas jego tworzenia.

 

Zwróć uwagę na sprzęt.

 

 

Dysponowanie odpowiednim sprzętem przez filmowca jest kluczowe dla jakości końcowego produktu, jakim jest film ślubny. Profesjonalna kamera zapewni wysoką jakość obrazu. Powinna ona być w stanie rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości, takiej jak 4K lub Full HD, co pozwoli uzyskać ostre, szczegółowe i pełne detali ujęcia.

Kolejnym istotnym elementem jest dźwięk. Najlepiej rejestrować dźwięk z dwóch różnych źródeł, aby w razie potrzeby mieć kopię zapasową. Często bywa tak, że podczas przysięgi Para Młoda jest zestresowana i bardzo cicho mówi przez mikrofon - może to później stanowić problem w post produkcji. Warto zabezpieczyć się na taką okazję i ukryć mikrofon krawatowy pod koszulą Pana Młodego. Ważne jest, aby sprawdzić dźwięk na miejscu przed rozpoczęciem nagrywania.

Kamerzysta może mieć również inne dodatkowe akcesoria, takie jak stabilizatory kamery, drony czy statywy, które pozwolą na uzyskanie ciekawych i oryginalnych ujęć.

 

 

Upewnij się czy styl, w którym są montowane filmy Ci odpowiada.

 

 

Niektórzy kamerzyści preferują bardziej tradycyjny styl filmowania, inni zaś stawiają na nowoczesne technologie. Zastanów się, który styl jest dla Ciebie odpowiedni, pozwoli to uniknąć później nieporozumień i zaoszczędzi Wam czasu przy wprowadzaniu ewentualnych poprawek.

Coraz więcej Par wybiera artystyczny film ślubny. Co go wyróżnia? Ten styl koncentruje się na tworzeniu filmu, który będzie estetycznie piękny i kreatywny. Kamerzysta wykorzystuje różne techniki filmowe, takie jak time-lapse, slow-motion, aby uzyskać interesujące i oryginalne ujęcia. Montaż jest często dynamiczny, aby wzmocnić emocje w filmie. Średnia długość materiału to około 30 minut i około 3-4 minuty teledysku.

 

 

Sprawdź dostępność

 

Najlepsi kamerzyści mają często bardzo napięty terminarz, więc warto upewnić się, czy Twój potencjalny wykonawca będzie miał wolny termin na Twoje wesele. Rezerwuj z wyprzedzeniem przynajmniej 1 rok lub 2 lata do przodu i nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę.

 

12 marca 2022

DANE FIRMY:

FILIP CHOJNACKI FOTOGRAFIA I GRAFIKA 

NIP: 8883125418

REGON: 364291449

KOSTULIN 7 87-840 LUBIEŃ KUJAWSKI

ADRES

FILIP CHOJNACKI

WŁOCŁAWEK, WOJ. KUJAWSKO- POMORSKIE

TEL:5.1.67.5.9.8.6.9

MAIL:FILIP@KREATORPRO.PL

© 2023 by Filip Chojnacki | Polityka Prywatności

Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół - a ja zrobię zdjęcia i film!

„Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Dnia 17 grudnia 2020r. Filip Chojnacki podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego o przyznanie pomocy na realizacji operacji pn.: „Podjęcie i prowadzenie działalności pod nazwą Filip Chojnacki Fotografia i Grafika” w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER’/ poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Wniosek o dofinansowanie został złożony za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki. Celem operacji jest wsparcie finansowe procesu powstawania firm poprzez prowadzenie działalności polegającej na świadczeniu usług w zakresie fotografii oraz grafiki komputerowej. Kwota dofinansowania 50.000,00 zł.